پشتیبانی و مشاوره : 46 21 01 91 -021

بخرید و 380 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

فلوت ریکوردر باروک یاماها مدل YRS 24

( )

Yamaha YRS-24 Flute Recorder

فلوت ریکوردر سوپرانو YRS24 یاماها، جزو سازهای بادی برند یاماها است که کاربرد فراوانی در موسیقی کودکان (ارف) دارد.

جنس بدنه آن از نوع پلاستیک مقاوم ABS بوده و دارای بازه صوتی سوپرانو است که به بالاترین نت‌ها اشاره دارد. نوع انگشت‌گذاری این فلوت، باروک و دارای سوراخ‌های دوگانه C-C# و D-D#می‌باشد. همچنین یک کاور کتان به همراه فلوت، عرضه می‌شود.

یاماها (YAMAHA)
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

100,000 تومان

95,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

فلوت ریکوردر، جزو سازهای بادی به شمار می‌آید و با قرارگرفتن انگشتان دست بر روی سوراخ‌های تعبیه‌شده بر روی آن، به صدا در‌می‌آید. جنس بدنه  فلوت ریکوردر، در دو نوع چوبی و پلاستیکی، ارائه شده است که نوع پلاستیکی آن که از پلاستیک مقاوم ABS ساخته شده است؛ سبک‌تر و نگهداری آن، ساده‌تر می‌باشد.

فلوت ریکوردر سوپرانو باروک، ساخت شرکت یاماها است که یکی از برندهای معروف تولید ادوات موسیقی با کیفیت، در جهان، به‌شمار می‌رود. فلوت ریکوردر، دارای دو نوع متفاوت انگشت‌گذاری می‌باشد. این دو نوع، عبارتند از: آلمانی و باروک. در نوع انگشت‌گذاری باروک که با حرف "B" مشخص می‌گردد؛ سوراخ چهارم فلوت ریکوردر، کوچکتر از سوراخ پنجم آن است. در نوع آلمانی که با حرف "G" مشخص می‌شود؛ سوراخ چهارم فلوت ریکوردر، بزرگتر از سوراخ پنجم آن است. بازه صوتی این فلوت ریکوردر، از نوع سوپرانو می‌باشد که به بالاترین نت‌ها اشاره دارد.

فلوت ریکوردر باروک، دارای سه قسمت است: سر، بدنه و قسمت انتهایی فلوت که سر و قسمت انتهایی، به بدنه، متصل می‌گردند. این فلوت ریکوردر، دارای هشت سوراخ می‌باشد که شش‌سوراخ بر روی بدنه و دوسوراخ، در پشت بدنه، قرار دارد و در واقع، دارای سوراخ‌های دوگانه C-C# و D-D#می‌باشد. یک کاور کتان به همراه این فلوت، ارائه می‌گردد و از آن برای آموزش موسیقی به مبتدیان و کودکان نیز استفاده می‌گردد.