برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez JEM-JSRP-PK که با نام JEM نیز شناخته میشوند با بدنه Solid در سال 2015 معرفی شد. و در واقع یک گیتار Signature با امضای گیتاریست مشهور آمریکایی Steve Vai است .
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez JEM-77 WDP با بدنه Woody و در واقع یک گیتار Signature با امضای گیتاریست مشهور آمریکایی Steve Vai است. این ساز یکی از سازهای سری Vai’s JEM و تولید اندونزی است.
8 تومان
ناموجود
(0)
اگر متال نواز هستید، گیتار الکتریک IBanez RGAIX6U ABS  ساز شماست تفاوتی نمیکد در کدام سبک متال مینوازید این ساز با امکاات خود تمام نیاز های شما در متال نوازی را برطرف میکند.
8,850,000 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez S520 یک ساز فوق العاده است، با Neck Wizard II و تنها 19 میلیمتر ضخامت و 43 میلیمتر پهنا یکی از باریک ترین گیتار های کمپانی IBanez میباشد.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez RGIR37BFE BKF از سری آیرون لیبل ساز ویژه متال و هوی متال است. مجموعه ای سیم های با کیفیت بالای DiMarzio Fusion Edge 7 صدایی فوق العاده رسا و صاف را در این ساز ارائه میکنند.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBnez GRG-121DX در سال 2006 توسط کمپای معظم IBanez معرفی شد، این مدل مخصوص نوازندگانی طراحی شده که ریتم نواز هستند، بریج ثابت این ساز براحتی امکان تعویض یا حذف تن صدا را در چند ثانیه به شما میدهد. با...
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez RG2027XL از سری پرستیژ گیتارهای IBanez است. این گیتار بابرچسب قیمت مناسب نسبت به امکانات بسیار خوبی که ارائه میکند مورد توجه علاقمندان این دسته قرار گرفته است.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez RG-970WQMZ که آخرین مدل پرمیوم سری RG گیتار های الکتریک IBanez میباشد و در سال 2013 معرفی شد. و امکانات و ویژگی های بسیاری را در عین حفظ طراحی فوق العاده اش ارائه داده است.

پاسخگویی در واتساپ

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری