برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط
8,850,000 تومان
گیتار الکتریک IBanez S520 یک ساز فوق العاده است، با Neck Wizard II و تنها 19 میلیمتر ضخامت و 43 میلیمتر پهنا یکی از باریک ترین گیتار های کمپانی IBanez میباشد.
8 تومان
ناموجود
گیتار الکتریک IBanez RG2027XL از سری پرستیژ گیتارهای IBanez است. این گیتار بابرچسب قیمت مناسب نسبت به امکانات بسیار خوبی که ارائه میکند مورد توجه علاقمندان این دسته قرار گرفته است.
8 تومان
ناموجود
گیتار الکتریک IBanez RG-970WQMZ که آخرین مدل پرمیوم سری RG گیتار های الکتریک IBanez میباشد و در سال 2013 معرفی شد. و امکانات و ویژگی های بسیاری را در عین حفظ طراحی فوق العاده اش ارائه داده است.
8 تومان
ناموجود
گیتار الکتریک IBanez RGAIX6FMT TGF از سری آیرون لیبل ساز ویژه متال و هوی متال است. مجموعه ای سیم های با کیفیت بالای DiMarzio Fusion Edge 7 صدایی فوق العاده رسا و صاف را در این ساز به ارمغان می آورند.
8 تومان
ناموجود
گیتار الکتریک IBanez AF75 سازی از سری Artcore است این سری برای شروع کار گیتاریست هایی که دوست دارند یک گیتار نیمه آکوستیک مقرون به صرفه داشته باشند تولید و ارائه شده است. این ساز برای ژانرهای جاز، بلوز و راک اند رول...
8 تومان
ناموجود
گیتار الکتریک IBanez RGA42FM به شما امکان میدهد صدای مورد نظر خود را برای رسیدن به بهترین تن صدا برای هر ژانر موسیقی طراحی کنید.

پاسخگویی در واتساپ

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری