برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

حریم خصوصی


گزارش تخلفات : Info@saz-bazar.com


سازبازار با توجه و رعایت احترام برای حریم شخصی کاربران ، برای عملیات خرید، ثبت نظرات و یا استفاده از سایر امکانات سایت ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و با قابلیت پیگیری را به کاربران ارائه دهد.

مشتریان میتوانند برای دریافت سفارش از آدرس شخصی خود و یا آدرسی دیگر استفاده نمایند و سازبازار تنها برای ارسال سفارشات از آدرس درج و انتخاب شده توسط مشتری استفاده خواهد کرد.

سازبازار تنها با شماره ۵۰۰۰۱۰۶۰۷۵۰۵  اقدام به ارسال اس ام اس(پیامک) اطلاع رسانی می نماید و هر گونه ارسال پیام تحت عنوان سازبازار با سایر شماره ها تخلف محسوب شده و در صورت مشاهده میتوانید موارد را به نشانی ایمیل سازمانی ما info@Saz-bazar.com اعلام فرمایید.

سازبازار ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سازبازار می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به سازبازار اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

مسئولیت حفظ و نگه داری اطلاعات ورود به وبسایت به عهده کاربران میباشد و پیشنهاد می شود در صورت دسترسی سایر افراد در بازه زمانی خاص به ایمیل ، شماره و .. رمز عبور خود در سازبازار را تغییر دهند و در صورت واگذاری شماره تماس، نسبت به اصلاح شماره تماس خود در پروفایل اقدام فرمایند.مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه سازبازار را از خود سلب می‌کند.

سازبازار هویت و اطلاعات شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات آنان را در دسترس هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نمیدهد، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری یا طبق قوانین و مقررات کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ساز بازار وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

ساز بازار همانند تمامی وبسایت های دیگر از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند،اما با استفاده از  پروتکل و امنیت بالای سرور ها حداکثر تلاش را در توان خود برای جلوگیری از قرار گرفتن اطلاعات کاربران در اختیار سایر افراد انجام میدهد و مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ساز بازار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

گروه سازبازار تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شما برای حس تجربه ای خوشایند از یک خرید امن ، به کار میگیرد.

همواره در کنار شما هستیم

۰۲۱-۷۷۷۰۶۲۱۳

پاسخگویی در واتساپ

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری