پشتیبانی و مشاوره : 46 21 01 91 -021

بخرید و 152 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کتاب متد گیتار کودکان جلد دوم اثر گری ترنر

( )

متد گیتار کودکان تمامی آنچه برای آموزش پایه‌ای و اصولی نواختن گیتار به کودکان لازم است را دربرمی‌گیرد. کتاب مناسب کودکان سنین چهار تا هشت سال بوده و قابل استفاده برای انواع گیتار‌ها می‌باشد.

نشر نکیسا
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

40,000 تومان

38,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

متد گیتار کودکان تمامی آنچه برای آموزش پایه‌ای و اصولی نواختن گیتار به کودکان لازم است را دربرمی‌گیرد. کتاب مناسب کودکان سنین چهار تا هشت سال بوده و قابل استفاده برای انواع گیتار‌ها می‌باشد. مطالب کتاب به شیوه‌ای بسیار ساده توسط مربیان حرفه‌ای موسیقی کودک طراحی شده و استفاده از آن نیازی به دانش قبلی خواندن موسیقی یا نواختن گیتار ندارد. شیوه آموزش تدریجی و ساده کتاب و همچنین تصویرسازی‌های رنگی و جذاب همراه با آن باعث ایجاد جذابیت هر چه بیشتر یادگیری گیتار برای هنرجویان سنین پایین می‌شود.

با اتمام جلد دوم این متد هنرجو با پنج نت جدید (می، فا، سل، رِ دست‌باز و فادیز) و نت‌های بالاتر از اُکتاو آشنا می‌شود. همچنین آکوردهای سل ماژور، رِ هفتم، دو ماژور، سل هفتم و سی ماژور به صورت ساده شده، نت‌های چنگ و سیاه نقطه‌دار و الگوی صحیح مضراب زدن نت‌های چنگ در این جلد آموزش داده می‌شود. در پایان کتاب چکیده اطلاعات نت‌ها و آکوردهای کتاب به صورت نمودارهای رنگی آورده شده است. این کتاب شامل تنظیم ساده ولی جذاب بیشتر از بیست قطعه معروف کودکان بوده و تمامی این قطعات و آهنگ‌ها بر روی CD همراه آن ضبط شده است.

شابک 9790802626065

مشخصات اصلی

شماره مجوز
شابک 9790802626065