پشتیبانی و مشاوره : 46 21 01 91 -021

بخرید و 152 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

کتاب متد پیانو کودکان جلد سوم اثر گری ترنر

( )

متد پیانو کودکان تمامی آنچه برای آموزش پایه‌ای و اصولی نواختن پیانو به کودکان لازم است را دربرمی‌گیرد. کتاب مناسب کودکان سنین چهار تا هشت سال بوده و قابل استفاده روی تمامی انواع پیانوهای دیجیتال و مکانیکی و همچنین کیبوردهای الکترونیکی می‌باشد. مطالب کتاب به شیوه‌ای بسیار ساده توسط مربیان حرفه‌ای موسیقی کودک طراحی شده و استفاده از آن نیازی به دانش قبلی خواندن موسیقی یا نواختن پیانو ندارد.

نشر نکیسا
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی

40,000 تومان

38,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

متد پیانو کودکان تمامی آنچه برای آموزش پایه‌ای و اصولی نواختن پیانو به کودکان لازم است را دربرمی‌گیرد. کتاب مناسب کودکان سنین چهار تا هشت سال بوده و قابل استفاده روی تمامی انواع پیانوهای دیجیتال و مکانیکی و همچنین کیبوردهای الکترونیکی می‌باشد. مطالب کتاب به شیوه‌ای بسیار ساده توسط مربیان حرفه‌ای موسیقی کودک طراحی شده و استفاده از آن نیازی به دانش قبلی خواندن موسیقی یا نواختن پیانو ندارد. شیوه آموزش تدریجی و ساده کتاب و همچنین تصویرسازی‌های رنگی و جذاب همراه با آن باعث ایجاد جذابیت هر چه بیشتر یادگیری پیانو برای هنرجویان سنین پایین می شود.

جلد سوم ادامه‌ای بر مطالب جلد دوم بوده و آکوردهای ساده دست چپ و همچنین نت‌هایی جدید برای دست راست آموزش داده می‌شود. همچنین‌ اضافه شدن علامت دیز و بمل به نت‌ها معرفی شده است. مجموعا این جلد شامل 36 تمرین و آهنگ گوش‌نواز بوده و هنرجو با پایان این مجموعه سه جلدی مهارت‌های ابتدایی نوازندگی پیانو را به روش اصولی آموخته و درک صحیحی از مفاهیم تئوری موسیقی خواهد داشت.

شابک 9790802626157

مشخصات اصلی

شماره مجوز
شابک 9790802626157