برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0

دف هاپا(حدادی) قابل کوک

نام تجاری:

دف رمو با قابلیت کوک

  • قطر 53 سانتی متر
  • پهنای کمه 5/5 سانتی متر
  • وزن 750-780 گرم
  • قابلیت کوک از 16 نقطه
  • پوست مصنوعی Remo آمریکا
1,500,000 تومان
گارانتی
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
ناموجود
توضیحات

دف هاپا با قابلیت کوک 

دف هاپا دف نسل نوین

بی شک مناسب ترین توصیف برای دف های هاپا جمله ی"دف نسل نوین" است.
دف های هاپا در سال های اخیر به دلیل استفاده از پوست مصنوعی "REMO" همچنین وزن مناسب و کیفیت ساختی بسیار خوب جایگاه ویژه ای بین نوازندگان و هنرجویان دف پیدا کرده اند.

دف هاپا با قابلیت کوک محصولی بسیار با کیفیت در وزنی مناسب که قابلیت کوک به حالت تیزخوان ، خوشخوان و بم خوان را دارا می باشد.   

در دف كوكى ميتوان نتها را تغيير داد و به اصطلاح ساز را بر نت دلخواه كوك نمود.

 پوست ساز هاى كوبه اىِ تك صدايى، در هر شرايطى از لحاظ ميزان كشش قرار بگيرد، داراى يك نت ملوديك تك صدايى ميباشد. بدين معنى كه فركانس حاصله از نواختن ضربه بر روى پوست، منبطق بر يك نت مشخص از اصوات موسيقى مانند دو، رِ، مى، فا و.... ميشود. در دفهايى كه داراى پوست فيكس يا ثابت ميباشند نت حاصله غير قابل تغيير است، ولى در دف كوكى ميتوان نتها را تغيير داد و به اصطلاح ساز را بر نت دلخواه كوك نمود. با داشتن چنين امكانى ميتوان به هنگام همنوازى با ساز يا سازهاى ملوديك، دف را منطبق بر نت "شاهد" (نت اصلى كه ملودى بيشتر حول آن گردش ميكند) كوك نمود. ويژگى چنين قابليتى در اين است كه صداى حاصله از ساز كوبه اى با ملودىِ نواخته شده همگون است و صدايى موسيقايى از تركيب آن با ملودى شنيده ميشود. هنگامى كه نت حاصله از ساز كوبه اى بى ارتباط به مجموعه نتهاى تشكيل دهنده ى يك نغمه باشد، صداى آن هم طبيعتا صدايى غير موسيقايى و جدا از ملودى خواهد بود.

قابليت كوك شدن سازهاى كوبه اى امكان نگاهى ملوديك - ريتميك را به آهنگساز ميدهد. بدين معنا كه در اركستراسيون سازهاى كوبه اى ميتوان با كوكهاى متفاوت فواصل مطلوب و هارمونيك بوجود آورد و فضايى ملوديك ساخت كه در كنار ساختارهاى صرفا ريتميك ميتوان مكمل بسيار پر اهميتى را به قطعات ساز كوبه اى اضافه نمود. 

جزئیات محصول
SB10088
نظرات
بدون نظر
خرید مطمئن
محصولات مرتبط

پاسخگویی در تلگرام

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری