برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0

دف حبیبی مدل الیت

نام تجاری:

دف حبیبی الیت، از ساخته‌های مرغوب استاد حبیبی است که منقش به دو مهر حبیبی، یکی بر روی پوست و دیگری بر روی طوقه دف می‌باشد. پوست مصنوعی دف الیت ، دارای برجستگی‌هایی است که نوازنده را به ایجاد صداهای متنوع ترغیب می‌نماید و طوقه آن از مخمل پوشیده شده است. وزن آن، حدود 660 گرم و دارای سایز استاندارد 4/4 است.

1,950,000 تومان
گارانتی
  • گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
سایز
  • 4/4
توضیحات

دف را می‌توان جزو سازهای قدیمی ایران منظور نمود. دف، از کمانه‌ای دایره‌ای شکل از جنس چوب تشکیل شده است که با پوسته‌ای از جنس پوست حیوانات یا پوست مصنوعی پوشانده می‌شود. اگر پوسته دف، به‌صورت یکسان بر روی آن کشیده شود؛ دف، صدای بم‌تری خواهد داشت. در قدیم، از پوست حیوانات بر روی دف استفاده می‌شد که بعد از مدتی، این پوست، فرسایش می‌یافت؛ همچنین، به دلیل تغییر وضعیت آب و هوا، پوست افتاده می‌شد و صدای خوبی از دف شنیده نمی‌شد.

به تدریج، از پوست مصنوعی به‌جای پوست طبیعی بر روی دف استفاده شد تا مشکلات پوست طبیعی رفع گردد و صدای دف، بهتر و کوک‌تر، شنیده شود.حبیبی را میتوان اولین کارگاهی برشمرد که به استفاده از پوست های مصنوعی در تولید دف روی آورد. دف حبیبی الیت، از دف‌های مرغوب ساخته شده توسط استاد حبیبی است که دارای برجستگی‌هایی بر روی پوست آن می‌باشد که نوازنده با لمس آن‌ها صداهای متنوعی را ایجاد می‌نماید.

جزئیات محصول
SB10224
نظرات
بدون نظر
خرید مطمئن
محصولات مرتبط

پاسخگویی در تلگرام

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری