برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
آیبانز

آیبانز

8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez AF75 سازی از سری Artcore است این سری برای شروع کار گیتاریست هایی که دوست دارند یک گیتار نیمه آکوستیک مقرون به صرفه داشته باشند تولید و ارائه شده است. این ساز برای ژانرهای جاز، بلوز و راک اند رول...
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez FRIX6FEAH CSF از سری آیرون لیبل یک گیتار الکتریک سینگل کات است که در سال 2016 معرفی شد. با بدنه ای از mahogany و تاپ خاکستری که جلوه خاصی به این ساز بخشیده است.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez JEM70V SFG در واقع یک گیتار Signature با امضای گیتاریست مشهور آمریکایی Steve Vai است. این ساز یکی از سازهای سری Vai’s JEM و برای نواختن سریع طراحی شده است.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez JEM-JSRP-PK که با نام JEM نیز شناخته میشوند با بدنه Solid در سال 2015 معرفی شد. و در واقع یک گیتار Signature با امضای گیتاریست مشهور آمریکایی Steve Vai است .
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez JEM-77 WDP با بدنه Woody و در واقع یک گیتار Signature با امضای گیتاریست مشهور آمریکایی Steve Vai است. این ساز یکی از سازهای سری Vai’s JEM و تولید اندونزی است.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez RG2027XL از سری پرستیژ گیتارهای IBanez است. این گیتار بابرچسب قیمت مناسب نسبت به امکانات بسیار خوبی که ارائه میکند مورد توجه علاقمندان این دسته قرار گرفته است.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez RG-970WQMZ که آخرین مدل پرمیوم سری RG گیتار های الکتریک IBanez میباشد و در سال 2013 معرفی شد. و امکانات و ویژگی های بسیاری را در عین حفظ طراحی فوق العاده اش ارائه داده است.
0 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez RGAIX6FMT TGF از سری آیرون لیبل ساز ویژه متال و هوی متال است. مجموعه ای سیم های با کیفیت بالای DiMarzio Fusion Edge 7 صدایی فوق العاده رسا و صاف را در این ساز به ارمغان می آورند.
8 تومان
ناموجود
(0)
گیتار الکتریک IBanez RGA42FM به شما امکان میدهد صدای مورد نظر خود را برای رسیدن به بهترین تن صدا برای هر ژانر موسیقی طراحی کنید.

پاسخگویی در تلگرام

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری