برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

هنگ درام

سازهنگدرام یک ساز کوبه ای محسوب میشود که با توجه به سادگی یادگیری و صدای دلنشین ، یکی از پرمخاطب ترین سازها در سال های اخیر بوده است.
ساز های هنگ درام ساخته شده از جنس فلز میباشند که با ضربات دست به صدا درمی آیند و صدای آرامش بخشی دارند.

خرید آنلاین انواع هنگ درام

سازبازار مجموعه ی متنوعی از انواع هنگ درام در قیمت های مختلف و ویژگی های متفاوت برای علاقه مندان ارائه نموده است . ارسال هنگ درام در سازبازار رایگان است و قیمت های متنوعی برای خرید محصولات وجود دارد


قیمت هنگدرام

ساز هنگ درام در ابتدای ورود به بازار ایران یک ساز لوکس محسوب میشد. قیمت بالای این محصول در سال های ابتدایی باعث میشد تعداد کمی از افراد توانایی خرید این محصول را داشته باشند.با گسترش ساخت هنگ درام و افزایش تولید ، این محصول در حال حاضر با قیمت بسیرا مناسب در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. قابل ذکر است همچنین این محصول با توجه به کیفیت ساخت و برند دارای قیمت های متفاوتی در بازار میباشد.

کوک هنگ درام

هنگ درام بر خلاف اکثر سازها قابل کوک نیست و دارای کوک مشخص و ثابتی است و به همین جهت قبل از خرید هنگ درام باید کوک مورد نظر بررسی و با توجه به نیاز و خواسته  کوک انتخاب گردد.

نگرانی در مورد کوک هنگ درام

ساز هنگدرام در صورت مراقبت از ساز و همچنین توجه به دمای هوای نگهداری، کوک خود را به خوبی حفظ میکند و در صورت برخورد و ضربه خوردگی امکان بهمریختگی کوک ساز وجود دارد.

پاسخگویی در تلگرام

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به حساب کاربری